چرا شما به بیمه عمر نیاز دارید ؟
۱۶/۰۲/۱۳۹۳
تخفیفات ویژه برای سپرده گذاران بانک پاسارگاد
۱۸/۰۲/۱۳۹۳

درخواست مشاوره

خوشبختانه در سال های اخیر به دلیل اطلاع رسانی هایی که در مورد بیمه عمر صورت گرفته است میزان استقبال مردم برای سرمایه گذاری در این زمینه رو به افزایش است و به همین دلیل است که ما شاهد فعالیت بیشتر شرکت های بیمه گر در زمینه فروش بیمه نامه عمر هستیم. که یکی از معروف ترین شرکت هایی که چندین سال است با بهترین شرایط خدمات بیمه عمر را به مردم ارائه می کند، بیمه عمر پاسارگاد شناخته شده است.

اما نکته جالب در زمان ارائه خدمات به مخاطبین توجه به ایده آل های آن هاست. در دنیای امروز مردم تمایل دارند که در کمترین زمان ممکن امور کاری خود را به سرعت انجام دهند لذا تمامی مشاغل به این مسئله توجه کرده و سعی بر این دارند که شرایط را برای مشتریان خود تسهیل نمایند. در مورد بیمه عمر نیز به این موضوع توجه شده است. شرکت بیمه عمر پاسارگاد در راستای جلب رضایت مشتریان و دسترسی آسان به امکانات این بیمه نامه، مشاوره بیمه عمر در محل را نیز در زمره فعالیت های خود قرار داده است. زمانی که شما با نمایندگی بیمه عمر پاسارگاد تماس گرفته و درخواست مشاوره برای این بیمه نامه را دارید به شما پیشنهاد مشاوره در محل نیز داده شده و در صورت تمایل خودتان، مشاورین خبره ما جهت راهنمایی به محل کاری و یا زندگی شما خواهند آمد. با این کار شما بدون نیاز به مراجعه به نمایندگی می توانید پاسخ هر گونه سوال خود را در مورد بیمه عمر دریافت نمایید.
خدمات مشاوره بیمه عمر در محل

مسلما زمانی که مشاوره بیمه عمر در منزل و یا محل کار مشتری انجام می شود با توجه به این که برای مشتری نگرانی از بابت رفتن به نماینگی بیمه عمر در شرایط ترافیکی و کاری وجود وجود ندارد لذا خدمات مشاوره به بهترین شکل ممکن انجام خواهد گرفت. اگر بخواهیم به چند مورد از مهمترین خدمات بیمه عمر پاسارگاد برای مشاوره در محل اشاره کنیم لازم به ذکر است:

۱- معرفی انواع بیمه نامه های عمر متناسب با شرایط درخواستی مشتری

۲- پاسخگویی به مشتری با صبر و حوصله

۳- ارائه جداول مربوط به آمار فروش و هزینه ها و توضیحات مربوط به خدمات تحت پوشش بیمه نامه

۴- برگزاری جلسات متعدد مشاوره در صورت نیاز تا زمان رفع ابهامات ذهنی وی

۵- عقد قرارداد در محل در صورت توافق مشتری

۶- پیگیری امور و شرایط مشتری پس از عقد قرارداد

دریافت مشاوره تلفنی
مشتری گرامی در صورتی که به دلیل کمبود وقت فرصت مراجعه به محل کار ما را ندارید، همکاران ما در طول روزآماده ارائه مشاوره رایگان به شما میباشند،فقط کافیست نام و شماره تماس خود را در فیلدهای ذیل وارد نمایید( بعد از دریافت اطلاعات ، همکاران ما از واحد فروش و پشتیبانی با شما تماس خواهند گرفت ) .

دیدگاهتان را بنویسید